Zvyšování bezpečnosti ICT

Řešení založená na produktech Fortinet

Osvědčená bezpečnostní řešení určená jak pro UTM, tak v případě potřeby zabezpečení jen vybraných komponent (síť, mail, koncové stanice...).

Řešení založená na produktech IBM

Stěžejním monitorovacím produktem v oblasti bezpečnosti je IBM Tivoli Security Information and Event Manager.

Řešení založená na produktech Microsoft

Norma ČSN ISO/IEC 27000 požaduje oddělení pravomocí systémových administrátorů, bezpečné uchovávání security logů po stanovenou dobu, průběžné zajišťování důkazů k prokázání nekalé činnosti.

Bezpečnost na perimetru sítě

Průzkumy nezávislých společností zabývajících se bezpečností sítí ukazují různá procenta zdrojů narušení systémů podnikových sítí.

Bezpečnost uvnitř sítí

Veškeré podnikové sítě čelí novým a stále nebezpečnějším hrozbám. Nekontrolovaný přístup neautorizovanou osobou k podnikové síti může znamenat pro firmu potenciální nebezpečí s fatálními důsledky pro vývoj firmy.

Bezpečnost na LINUXu

S názvem Linux se dnes můžeme setkat skoro všude. Co je ten Linux vlastně zač?

Bezpečná autentikace uživatelů

Problém se zapamatováním všech hesel pro přihlášení k aplikacím řeší většina uživatelů. Požadavky na vyšší úroveň zabezpečení „nutí“ uživatele používat silná hesla a měnit je v souladu s bezpečnostní politikou.

Reference nasazení Tipping Point

Fakultní nemocnice je se svými více než 4000 stálými zaměstnanci jeden z největších zaměstnavatelů v Hradci Králové a stabilní síťová infrastruktura je bezpodmínečným faktorem pro zvládnutí cílů.

AG COM Semináře

Copyright © 2016 AG COM

OP LZZ Projekt Mapa stránek Informace o webu Twitter LinkedIn Vyrobil a spravuje FG Forrest, a.s.